Skip to main content
Nieuws

De NetwerkTelefoon

By 19 augustus, 2009december 2nd, 2015No Comments

De NetwerkTelefoon is een feit. Het La Red netwerk is het eerste netwerk in Nederland dat haar leden direct gebruik laat maken van de kracht van het totale netwerk en daarmee ‘the strength of weak ties’ in de praktijk brengt. 24 september wordt de NetwerkTelefoon in Delft gelanceerd. Deze nieuwe dienst is door de leden van het La Red netwerk bedacht en al onze leden kunnen hiervan gebruikmaken. Maandelijks wordt een netwerkvraag van een van onze leden uitgekozen én mag dat lid een maand lang gebruik maken van de NetwerkTelefoon om zijn of haar netwerkvraag op te lossen. Iedereen die denkt mee te kunnen werken aan het oplossen van de maandelijkse netwerkvraag, met kennis(sen), kunde of suggesties, kan bellen, sms’en of tweeten naar de NetwerkTelefoon. De voortgang van de vraagsteller is te volgen via het LaRedNetwerk op twitter. Voor de aftrap zijn we nog op zoek naar leuke vragen, dus ben je lid (of wil je dat worden) mail ons dan met je vraag: solkesz@lared.nl. Ook kun je Renske emailen als je deze netwerkbijeenkomst bij wilt wonen.

Show Buttons
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Linkedin
Contact us
Hide Buttons